BM Medical S.A. wczoraj i dziś

BM Medical S.A. powstała na początku 2009 roku jako wynik poszukiwań urządzeń medycznych, które mogłyby podnieść skuteczność i komfort codziennego podawania insuliny przez osoby cierpiące na cukrzyce. Jeden z założycieli firmy zupełnym przypadkiem natrafił na innowacyjne urządzenie medyczne – i-port – które zmieniło codzienną dramatyczną czynność podawania insuliny małemu dziecku w coś zupełnie zwyczajnego – dziecko przestało się bać kolejnych ukłuć. W ten sposób zrodził się pomysł, aby ta możliwość była udziałem większej ilości pacjentów i aby szukać więcej takich urządzeń już na profesjonalnych zasadach.

BM Medical S.A. powstała w Poznaniu i do lutego 2011 roku działała pod nazwą Monday Medical. Wtedy też zajmowaliśmy się głównie sprzedaża i-portu w krajach zachodniej Europy. Na początku 2011 zapadła decyzja o rozpoczęciu aktywnej działalności w Polsce, zmieniono też nazwę firmy i przeniesiono jej siedzibę do Warszawy.

Zamierzamy wprowadzić na rynek polski kilka tak innowacyjnych urządzeń medycznych jak i-port i mamy nadzieję, że spotkają się one z równie gorącym przyjęciem.

Spółka rozwija się dynamicznie, pozyskuje nie tylko nowe produkty, ale także nowych inwestorów. Cieszymy się, że posiadamy w całości polski kapitał bo to daje nam poczucie stabilności i dającej się przewidzieć przyszłości.

W tej chwili inwestorzy i zarząd oczekują na wejście naszej spółki na New Connect w celu pozyskania kapitału do rozwoju kolejnych projektów spółki. Debiut przewidywany jest na koniec czerwca 2011.